Jak zvětšit prsa efektivně a bezpečně? To je bezesporu otázka, kterou si kladou mnohé ženy po celém světě. Ženy, které touží po náležité změně svého vzhledu. Naštěstí je dnes k dispozici metoda, která nabízí spolehlivé a zároveň bezpečné řešení. Je jí plastická operace. Použití kvalitních implantátů je ve srovnání s jinými alternativami jednoznačně nejlepší.

Chcete vědět, čím je to dáno? Proč může být chirurgické řešení nejlepší volbou také pro vás?

 

Jak zvětšit prsa - předvídatelný výsledek

Chirurgické zvětšení poprsí nabízí jedinečnou předvídatelnost výsledků. Na rozdíl od nechirurgických metod a postupů, jako jsou potravinové doplňky nebo hormonální terapie, umožňuje chirurgie přesné vymodelování velikosti a tvaru nového poprsí. Zkrátka předem víte, do čeho jdete!

Ženské poprsí přitahuje pohledy mužů. Není proto divu, že většina dam a dívek touží po tom, aby jejich ňadra vypadal co nejlépe. S pomocí kvalifikovaného chirurga mohou pacientky dosáhnout toho, po čem touží. Získají taková ňadra, které budou co nejvíce odpovídat jejich představám a přáním. Tato předvídatelnost je klíčová pro dosažení harmonického vzhledu a pro posílení sebevědomí. Díky moderním technikám a materiálům je to relativně snadné. Plastická operace přináší jistotu a spolehlivost, což je pro estetickou chirurgii do značné míry typické. 

Poprsí, které vydrží

Chirurgické zvětšení prsou poskytuje výsledky, které vydrží dlouhodobě, což je zásadní rozdíl oproti veškerým dostupným alternativám. Prsní implantáty jsou navrženy tak, aby udržely svůj tvar a velikost po mnoho let, čímž poskytují stálý výsledek. Tato metoda umožňuje ženám dlouhodobě si užívat nový vzhled bez nutnosti častých úprav nebo dalších zákroků. Díky pokročilým materiálům a inovativním technikám je možné dosáhnout přirozeně vypadajících ňader. Chirurgické zvětšení prsou představuje investici do sebevědomí a spokojenosti. Investici, která vydrží.  

Mohlo by vás to zajímat  Reality ve Vrchlabí a okolí - výhody investice do pronájmu rekreačních objektů v Krkonoších

 

Široký výběr kvalitních implantátů

Výběr prsních implantátů je skutečně široký a umožňuje individuální přizpůsobení potřebám a představám každé ženy. Pacientky mohou vybírat z různých tvarů, velikostí a materiálů, což zajišťuje, že implantáty dokonale ladí s jejím tělem a estetickými cíli. Důležitá je samozřejmě konzultace s odborníkem. To je pochopitelné. Díky moderním technologiím a pokroku v medicíně, která zvládá i mnohem komplikovanější zákroky než zvětšení prsou, jsou dnes implantáty bezpečnější a přirozenější než kdy dřív. Jsou zpravidla slušnou zárukou toho, že zákrok splní veškerá očekávání. 

 • Tvar - kulaté nebo anatomické (kapkovité) implantáty
 • Velikost - široká škála velikostí
 • Materiál - hlavně hygienicky nezávadný silikon
 • Povrch - hladký nebo texturovaný povrch implantátů 

Existují nějaká rizika?

Napadá vás, zda jsou s chirurgickým zvětšením poprsí spojena nějaká rizika. Ano, rizika samozřejmě existují. A bylo by nezodpovědné to zamlčet. Faktem ale také je, že díky moderním metodám, postupům a materiálům je pravděpodobnost komplikací zcela zanedbatelná.

Mezi tato rizika patří možnost infekce, komplikace s anestezií, a také riziko odmítnutí implantátu ženským tělem. Existuje proto i možnost potřeby revizní chirurgie v případě, že dojde k problémům s implantátem. Přestože chirurgické zvětšení prsou je obecně bezpečné, nějaké potíže vyloučit nelze. 

 • Riziko infekce existuje, byť je zanedbatelné
 • Možnost potřeby revizní chirurgie
 • Riziko komplikací spojených s anestezií

 

Vliv na sebevědomí je značný

Zvětšení prsou má zpravidla významný vliv na sebevědomí žen. Mnohé ženy po operaci popisují zvýšený pocit sebejistoty a spokojenosti se svým vzhledem. Tento zákrok může pomoci vyřešit nejistoty spojené s velikostí a tvarem prsou, což často vede k pozitivní změně v osobním i společenském životě. Nový vzhled poprsí rozhodně přispívá k lepšímu pocitu z vlastního těla. V neposlední řadě může mít taková změna i terapeutický efekt, zejména u žen, které prošly nějakou fyzickou proměnou už před operací. Třeba výrazně zhubly nebo se staly matkou a tudíž jejich prsa “utrpěla” kojením. 

Mohlo by vás to zajímat  PROČ NEVIDÍM PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ PRAHA?

Alternativní metody - zanedbatelné výsledky

Přestože existují alternativní metody používané ke zvětšení poprsí, nikdy nemohou konkurovat chirurgickému zákroku. O tom nepochybujte! Výsledky takových “náhradních” řešení jsou zpravidla zcela zanedbatelné a navíc dlouho nevydrží. Mezi běžné nechirurgické metody patří: 

 • Hormonální terapie, která může stimulovat růst prsních tkání.
 • Doplňky stravy, které slibují zvětšení prsou.
 • Jóga a cvičení se specifickými cviky zaměřenými na zlepšení tvaru a vzhledu prsou.
 • Masáže prsou podporující prokrvení prsní tkáně mohou mírně zvýšit velikost prsou.

 

Význam pooperační péče

Jste rozhodnuta podstoupit operativní zvětšení poprsí? Rozmlouvat vám to nebudeme. Nic spolehlivějšího stejně neexistuje. Musíte si však uvědomit, že samotným zákrokem vaše fyzická proměna nekončí. Na řadu přichází pooperační péče. Péče, kterou nesmíte rozhodně podcenit. Je totiž klíčová pro úspěch celé oprace. Pacientky musí dodržovat pokyny svého ošetřujícího lékaře, aby došlo ke správnému hojení a k eliminaci výskytu jakýchkoliv pooperačních komplikací. Tato péče zahrnuje především odpočinek, nošení speciální podprsenky, používání zvláčňujících krémů a mastí na pooperačí jizvy a pochopitelně také pravidelné kontroly u lékaře.

 

Proč implantáty vítězí?

Chirurgické řešení je pro zvětšení poprsí používáno nejčastěji. Nad ostatními metodami převládá hned z několika důvodů. Především nabízí dlouhodobý a předvídatelný výsledek, který je v maximální míře přizpůsoben individuálním potřebám každé ženy. Důležitý je také fakt, že se jedná o řešení bezpečné. 

Přestože je důležité vzít v úvahu i některá, byť spíše jen potenciální rizika, implantáty jednoznačně vítězí. Pro mnoho žen představuje chirurgické řešení spolehlivou cestu k nápravě pošramoceného sebevědomí. Cestu ke spokojenosti s vlastním tělem.